Hizmet Geçiş Kontrol

Geçiş Kontrol Donanımları

Turnike Sistemleri

3 Kollu Tripod Turnikeler

İki ayaklı tripod (3 kollu) turnikeler çoğunlukla plaza giriş ve çıkışlarında, fabrika giriş ve çıkışlarında, tekstil ve benzeri üretim alanlarında, geniş mekanlarda tercih edilen turnike türüdür.

Aynı anda giriş-çıkış yapan personel sayısına göre, yoğunluk olmaması için turnike sayısı belirlenir. Turnike genişliğinden daha uzun olan mekanlarda, istenirse yanlara paslanmaz çelik veya pleksi türü küpeşte ile tasarlanıp  kapatılır.

Tekerlekli sandalye geçişleri için, VIP geçişler için üretilmiş turnikeler ile birlikte geçişler sağlanır. Turnikelerin buton ile açılması, kart okuyucu ile açılması sağlanabilir.

Yangın sistemi ile entegre çalışması için altyapının hazırlanması, mevcut yangın sistemine ilave input output modülü eklenmelidir.

Piyasada çok ucuz, çok ekonomik kampanyaları ile satılan turnikelerin gerek elektronik aksamın gerekse dişli gibi mekanik aksamın çok kısa süre içerisinde bozulduğunu görmekteyiz. Kullandığımız turnikeler Tansa ve Erişim gibi uzun yıllardır turnike üretimi yapan turnike üreticilerinin ürünleridir.

Turnike ER-1510

Tek Ayaklı 3 Kollu (Tripod) Turnike

Turnike ER 1110

İki Ayaklı 3 Kollu (Tripod) Turnike

Swinggate 1100 Turnike

Swinggate VIP  1100 turnikesi

Otopark Bariyer Sistemleri

Nice Bariyer Wide Kollu Bariyerler

Nice Bariyerler Wide Modeli ile 5 farklı bariyer kol uzunluğu için farklı kodlarla sipariş edilir. İtalya malı olmakla birlikte Türkiye’de en çok tercih edilen bariyer markalarının başında gelir. Nice Bariyer WideS, WideM ve WideL olmak üzere 3 farklı modeli bulunur.

Nice Bariyerler BAR Modeli ile 3 metre kol uzunluğundan, 9 metre bariyer kol uzunluğuna kadar farklı kodlarla sipariş edilir. Nice Bariyer M3Bar, S4Bar, M5Bar, M7Bar, L8Bar ve L9Bar olmak üzere farklı modelleri bulunur.

Genel Özellikler

  • 24 volt DC ile çalışmaktadır. Harici akü bağlanabilir.
  • Bariyer kolları sağa veya sola takılabilir.
  • Bariyerler engel tanıma ( fotosel) özelliğine sahiptir.
  • İki bariyer senkronize çalışabilecek şekilde ayarlanabilir iken aynı zamanda otomatik geçiş sistemleri ile uyumludur.
  • İç ve dış mekanda çalışabilmesi için özel olarak üretilmiştir.

Resimlerin üzerine tıklatarak WideS, WideM, WideL ve BAR modellerinin özelliklerini inceleyip size uygun kol uzunluğuna göre sipariş edebilirsiniz.

Otopark Bariyer ve HGS Sistemi
Arma-Kontrol-212-Bariyer

Arma Kontrol 216 serisi Bariyerler

Arma Kontrol 212 serisi Bariyerler

Nice-WideS Bariyer

Nice Bariyerler WideS

Nice Bariyerler WideM

Nice-M3M5S4 Bar Serisi Bariyer

Nice Bariyerler BAR, M3, M5,M7

  • Kartlı Geçiş Sistemleri, Parmakizi giriş Siste ürünlerinin detaylı özelliklerini Marka Bazında incelemek için tıklayınız
Open chat