Gösterilen sonuç sayısı: 5

List of products

Gösterilen sonuç sayısı: 5

Kilsen markasının da içinde bulunduğu, UTC Fire & Security EMEA bir Amerikan şirketi olup, bünyesinde Aritech, NetworX, Lenel, Ziton, EST, TruVision, IFS ve Supra gibi dev markalarında bulunduğu güvenlik çözümlerini sunmaktadır. Kilsen yangın algılama ve ihbar, hırsız alarm, kartlı geçiş sistemleri, yüksek çözünürlüklü güvenlik kameraları ve entegrasyonları için çok önemli geliştirmeler yapan bir şirkettir. Ayrıca, Kilsen’in karbonmonoksit algılama sistemi, Türkiye pazarında proje bazlı işlerde en çok kullanılan, stabil ve hassasiyet değeri ayarlanabilen mimariye sahip bir sistemdir.

Kripto Güvenlik, UTC Kilsen yangın markasının Türkiye Yetkili Satıcısı olmakla beraber, tüm ürünler için onarım, teknik servis ve periyodik bakımlarını yapan mühendislik firmasıyız.

Kilsen yangın panelinin devreye alınması, yangın tesisatları altyapı kurulumu, mevcut sisteme servis ve sistemin sağlıklı çalışması amacıyla iyileştirilmesi konusunda bizden hizmet alabilirsiniz.

Kilsen Yangın Alarm Panellerinin Genel Özellikleri

Çoklu Dil Desteği Sağlanması

KILSEN yangın panellerinin gelişmiş kullanıcı ara yüzü ile panel üzerinde bulunan butonların ve LED’lerin açıklamaları Türkçe başta olmak üzere İngilizce, Rusça, Arapça gibi dilleri desteklemektedir.

Döngü Kapasitesi

KILSEN Yangın panellerinin tedariği 1 looplu, 2 looplu ya da 4 looplu olarak sağlanabilmektedir. Kilsen yangın alarm paneli maksimum 4 loopluk kapasiteye sahiptir. Bu döngülerden her biri 125 adet dedektör ve 125 adet modül desteklemektedir. Yani bir loopa 250 adet cihaz bağlanabilmektedir.

Her bir panele ise 1000 (4x 250) adet cihaz bağlantısı yapılabilir.

Network Edilebilme Özelliği

KILSEN Yangın panellerinin bir diğer özelliği ise network yapılabiliyor olmalarıdır. Toplamda 32 adet döngüye kadar network (ağ) oluşturulabilir. Bu da toplam cihaz sayısında 32 x 250 = 8000 adet cihaz (dedektörler ve modüller) demektir. En önemli özelliklerinden birisi de konvansiyonel ve adresli panellerin aynı anda tek bir networke bağlanabiliyor olmasıdır.

Çift İşlemli Algılama

UTC Kilsen yangın panellerinin bir diğer en önemli özelliği ise, panel ana kartı arızalansa bile binada bulunan personeli alarm durumunda tahliye edebilecek senaryolar yaratılabilir olmasıdır.

Elektronik Adreslenebilirlik

Rakiplerinin aksine kilsen dedektörler dip switch veya döner switchler vasıtasıyla değil, kendine özgü programlama cihazı ile manuel programlanabilmektedir. Bu sayede dedektör adresleme hatasız ve kolaylıkla yapılabilmektedir. Adresli bir duman veya ısı dedektörünün adresi, dedektörü cihaza takmak suretiyle hızlıca görülebilmektedir.