Giriş Kontrol Sistemleri

Giriş kontrol sistemleriGiriş kontrol sistemleri, çalışan personelin giriş çıkış saatlerinin kayıt altına alınması, bazı katlara veya odalara girişinin yetkilendirme ile engellenmesi, ziyaretçilerin kimi ne zaman ziyaret ettiklerinin kayıt altına alınması, raporlanması gibi olayların otomasyonudur.

Personel Devam Kontrol Sistemleri kısaca PDKS olarak adlandırılır ve kapı kontrolü yapmayan kart okuyucu ve parmak izi okuyuculara verilen ad olarak alışagelmiştir. Ancak daha sonra hem okuyucuların çıkışlarının hem de yazılımların gelişmesi ile bu okuyucular kapı ve turnike açmaya başlamış ve yazılımlara entegre edilmeye başlanmıştır.

Reader / kart okuyucu, çıkış butonu, kapı tipine göre seçilecek kilit ile birlikte manyetik kontak ve kontrol paneli sistemin ana unsurlarıdır. Kapı tipine göre ( ahşap, aliminyum, cam, yangın kapısı, çelik kapı ) kullanılacak kapı kilit tipi doğru seçilmelidir.

Ayrıca, yangın algılama sistemi ile entegrasyonu önceden planlanmalı ona göre kablo çekimi hazırlanmalıdır. Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmeliğine göre sistemin tasarlanması gerekir. Türkiye pazarında başlıca kullandığımız markalar Rosslare, ZKTeco, ZKSoftware olmakla birlikte ihtiyaca göre farklı markalarla özel çözümler geliştiren kartlı geçiş sistemi firmasıyız.

Giriş Kontrol Sistemleri Okuyucuları

Kart Okuyucu HID R10
HID 6100 IClass Okuyucu
Rosslare Kart Okuyucu AYKR12B
Rosslare Okuyucu AYKR12B
ZkTeco SF100 Parmak İzi Okuyucu
ZkSoftware, ZkTeco SF100 Parmakizi Okuyucu

Giriş Kontrol Sistemi Panelleri

Rosslare Panel AC-425IP
Rosslare Panel AC-425IP
Rosslare Panel AC-225IP
Rosslare Panel AC-225IP
Rosslare Panel AC-825IP
Rosslare AC-825 IP Kartlı Geçiş Paneli

    İletişim Formu

    İletişim formunu doldurmanız halinde en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

      İletişim Formu

      İletişim formunu doldurmanız halinde en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.