Hizmetlerimiz

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

Yangın algılama ve ihbar sistemlerinde projelendirme çok önemli olmakla beraber, her ortam için farklı çözümler geliştirilmelidir. Özellikle tavan yüksekliklerine ve tavan tiplerine göre duman dedektörlerinin doğru seçilmesi gerekmektedir. Yangın alarm butonlarının mesafeleri ve yükseklikleri doğru konumlandırılmalıdır.

Hizmetlerimiz Yangın Sistemi

Yangın Bakım ve Onarım Hizmetleri

Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik mevzuatına göre tesislerde kurulmuş olan yangın sistemlerinin Periyodik Yıllık Yangın Bakımlarının yapılması zorunludur. UTC Ziton, Bosch, Eleks, Kilsen, Teletek başta olmak üzere birçok yangın markasına hakim, uzman ekibimizle müşterilerimiz tarafından tercih edilen marka olmaktan gurur duyuyoruz. Yangın bakımı sözleşmeleri, formları, raporlamaları ile ilgili detaylı bilgi için satış mühendislerimizden destek alabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

Hikvision (Haikon), Dahua ve Samsung marka güvenlik kamera ve kayıt cihazları, DVR, NVR çeşitleri o kadar fazla ki, çoğu zaman bizleri güvenlik kamera marka tavsiyesi, hangi kamera modelini kullanmalıyım gibi çok sayıda soru gelmektedir. Projenize uygun tavsiye edeceğimiz kayıt cihazı ve güvenlik kamera modeli için teknik ekibimizden destek alabilir veya kafanızdaki sorulara cevap olsun diye yazdığımız blog linkinden ulaşabilirsiniz.

Giriş kontrol sistemleri

Giriş Kontrol Sistemleri

Kartlı geçiş ve parmak izi ile geçiş sistemleri, çalışan personelin giriş çıkış saatlerinin kayıt altına alınması, bazı katlara veya odalara girişinin yetkilendirme ile engellenmesi, ziyaretçilerin kimi ne zaman ziyaret ettiklerinin kayıt altına alınması, raporlanması gibi olayların otomasyonudur. Yangın anında kapıların açılması, turnike kollarının düşmesi veya serbest hale dönüşmesi gibi yangın sistemi entegrasyonu için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Geçiş Kontrol Donanımları

Geçiş Kontrol Donanımları

İşmerkezleri, plaza ve fabrika giriş çıkışlarında kontrol amaçlı kullanılan 3 kollu Turnikeler, site, apartman ve otoparklarda araç giriş çıkışlarını kontrol için Otopark Bariyerleri, otoparktaki araç sayısını sınırlama, tanımlı araçların girişine izin verirken, yabancı araçların girişlerini engelleme, otopark ödeme rakamının otomatik hesaplanmasını sağlayan, Plaka Tanıma Sistemi veya HGS Geçiş Sistemi ihtiyaçlarında bizden destek alabilirsiniz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

İşyeri ve ev alarm sistemlerinde genellikle fiyatı sebebiyle Kablolu Alarm Sistemi tercih edilmektedir. Kablo çekiminin mümkün olmadığı yerlerde ise Kablosuz Alarm Sistemi ile hareket dedektörü veya kapı kontağı olarak ifade edilen manyetik kontaklı çözümler sunmaktayız. Alarm anında Polis, İtfaiye, Ambulans yönlendirme hizmetleri sunan haber alma merkezi bağlantısı ile kendinizi güvence altına alabilirsiniz.