Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm SistemleriHırsız alarm sistemleri, özellikle işyerleri için çok ciddi öneme sahiptir. Günümüzde sadece işyerleri için değil evlerde de çok sık kullanılmaya başlanmıştır. Hırsız alarm sistemleri;

 • Kablolu alarm sistemi,
 • Kablosuz alarm sistemi olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

İşyerleri ve evlerde kullanılan alarm sistemlerinde genellikle fiyatı sebebiyle kablolu alarm sistemi tercih edilmektedir. Kablo çekiminin mümkün olmadığı yerlerde ise kablosuz alarm sistemi ile hareket (pır) dedektörü veya manyetik kontaklı çözümler sunulmaktadır.

Ayrıca, alarm sistemine kamera alarmı, doğalgaz dedektörü, ısı dedektörü, su basma dedektörü, duman dedektörü, panik buton gibi cihazlar da entegre edilebilmektedir. Polis, jandarma, itfaiye, ambulans gibi birimlerin bilgilendirilmesi için, alarm sisteminin Merkezi haber alma merkezleri, alarm kontrol merkezleri ile bağlantısı yapılmaktadır. Böylelikle eviniz ve işyeriniz 7/24 takip edilmekte ve giriş çıkış bilgileri, alarm durumları noktasal olarak, e-mail ve/veya sms ile raporlanabilmektedir.

DSC alarm ve Crow alarm sistemlerini kablolu ve kablosuz seçenekleriyle anahtar teslim kurulumunu ve servislerini veren uzman bir ekibe sahibiz.

Kablolu ve Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri

Standart bir hırsız alarm sisteminde bulunması gereken teknik ekipmanlar aşağıdaki gibidir.

DSC Alarm Paneli PC1864
Kablosuz Alarm Panelleri
DSC Alarm ENCORE 301DP
Kablolu/Kablosuz Pır Hareket Dedektörü
Alarm Sireni
Hırsız Alarm Sireni, Flaşörlü
Alarm Kontrol Merkezi
Alarm Kontrol Merkezi

Sıkça Sorulan Sorular

Hırsız Alarmı Nedir?

Güvenlik alarmı, bir bina, ev, okul ve işyeri gibi alanlara izinsiz girişleri algılamak için tasarlanmış bir sistemdir. Konut, ticari, endüstriyel ve askeri mülklerde kullanılan güvenlik alarmları, hırsızlığa (hırsızlık) veya mülk hasarına ve ayrıca davetsiz misafirlere karşı kişisel korumaya sağlar.

Hırsız Alarm Sistemi Kullanım Alanları Nelerdir?

Konutlar, avmler, endüstriyel tesisler ve askeri mülkler gibi birçok alanda kullanılabilirler.

Hırsız Alarmları Nasıl Çalışır?

Hırsız alarm sistemleri, alarm aktifken evinizde/işyerinizde hareket algılandığında yüksek bir sesle çalarak uyarı verir. Bu sistemler, hareketi algılayabilen, sizi veya komşularınızı olası bir davetsiz misafire karşı uyaran birçok sensör içermektedir.

Geç olmadan alarm sisteminizi seçin

 

Hırsız alarm sisteminin uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışması için işinde uzman kişiler tarafından kurulması çok önemlidir. Ayrıca, kurduğu sistemin arkasında olmayan dış etkenlerden kaynaklı problemler için sizlere destek vermeyecek olan firmaları tercih etmek yerine sizlere her daim destek olacak kurumları tercih etmeniz önemlidir. Kripto güvenlik olarak 20+ yıllık tecrübemiz ile bu hizmeti en iyi şekilde vermek için bir telefon uzağınızdayız.

  İletişim Formu

  İletişim formunu doldurmanız halinde en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

   İletişim Formu

   İletişim formunu doldurmanız halinde en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.