Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

Son zamanlarda Türkiye, çok sayıda OEM marka ithal edilmesi sebebiyle çok ucuza çok kalitesiz ürünler çöplüğüne dönüşmüştür. Kalite anlayışımızdan taviz vermeden Samsung güvenlik kamera ve kayıt cihazları, Haikon kamera AHD ve IP kamera sistemleri, Dahua kamera ve IP güvenlik kameraları , Honeywell güvenlik kamera markaları ile çalışmaya devam ediyoruz. Küçük ölçekli işlerde ise Hilook kameralar, Neutron kamera ve dvr kayıt cihazları, Cenova AHD ve IP kameralarının yanında özel projeler için 8 ve 12 harddisk takılabilen dvr, nvr kayıt cihazları ile ihtiyaçlara çözüm üretmekteyiz.

Geçmişten günümüze güvenlik kameralarında özellikle çözünürlük konusunda büyük gelişmeler yaşanmıştır. Özetle sırasıyla aşağıdaki çözünürlüklerde kameralar üretilmiş ve yaygın olarak kullanılmıştır.

Analog Güvenlik Kameraları

CIF ( 320×288) çözünürlük ile Full D1 ( 720×576) çözünürlük arası izleme ve kayıt olanağı sağlayan eski teknoloji güvenlik kameralarıdır.

AHD Güvenlik Kameraları

1.3 Mpiksel (1280×960)  çözünürlük ile 3 Megapiksel (2048×1536)  çözünürlük arası izleme ve kayıt olanağı sağlayan yeni teknoloji güvenlik kameralarıdır. IP kameralara alternatif olarak geliştirildi, eski teknoloji analog kameraların altyapısını değiştirmeden, yüksek çözünürlüklü güvenlik kamera kullanımını sağlamıştır.

IP  Güvenlik Kameraları

2 Megapiksel çözünürlükten başlayıp 16 megapiksel ve üzeri çözünürlük arası izleme ve kayıt olanağı sağlayan IP tabanlı güvenlik kameralarıdır. Mevcut network altyapısını kullanmasının yanında, bağımsız olarak data kabloları ile kapalı çevrim izleme ve kayıt imkanı sağlamıştır.

İç mekan minidome güvenlik kameraları için tıklayınız.

Dış mekan bullet güvenlik kameraları için tıklayınız.

DVR ve NVR Kayıt Cihazları

DVR Kayıt Cihazları

DVR kayıt cihazları, düşük çözünürlüklü analog güvenlik kameralarını kayıt etmeye yarayan üretimden kalkmış eski nesil kayıt cihazlarıdır.

AHD Kayıt Cihazı

Analog HD olarak telaffuz edilen AHD kayıt cihazları ise 1 megapiksel kameralar ile başlayıp, 4 megapiksel arası çözünürlükteki güvenlik kameralarını kayıt etmeye yarayan yeni nesil AHD kayıt cihazlarıdır.

NVR Kayıt Cihazı

Network- IP kameraları kayıt etmeye yarayan, yeni nesil endüstriyel tip kayıt cihazlarıdır.

Sunucu Tabanlı Kayıt Cihazları

Server Sunucuların farklı firmaların yazılımları ile kayıt cihazına dönüştürüldüğü sistemlerdir.

Hangi kayıt cihazı iyidir? DVR Kayıt cihazı alırken nelere dikkat etmem gerekir için detaylı anlattığımız sayfa ve ürünler için tıklayınız.

DVR Kayıt Cihazları

AHD Kayıt Cihazları

NVR Kayıt Cihazları

Nas Cihazları

Sunucu Kayıt Cihazları

Güvenlik Kamera Sistemleri İstanbul, DVR Kayıt Cihazı | Kripto Güvenlik Sistemleri