Kripto Grup Elektrik Elektronik - Giriş Kontrol Sistemleri

Giriş Kontrol Sistemleri

Kartlı Geçiş-Giriş Sistemleri

Kartlı geçiş ve parmak izi ile geçiş sistemleri, çalışan personelin giriş çıkış saatlerinin kayıt altına alınması, bazı katlara veya odalara girişinin yetkilendirme ile engellenmesi, ziyaretçilerin kimi ne zaman ziyaret ettiklerinin kayıt altına alınması, raporlanması gibi olayların otomasyonudur.
Personel Devam Kontrol Sistemleri kısaca PDKS olarak adlandırılır ve kapı kontrolü yapmayan kart okuyucu ve parmakizi okuyuculara verilen ad olarak alışagelmiştir. Ancak daha sonra hem okuyucuların output çıkışlarının hem de yazılımların gelişmesi ile bu okuyucuar kapı ve turnike açmaya başlamış ve yazılımlara entegre edilmeye başlanmıştır.
Reader / kart okuyucu, çıkış butonu, kapı tipine göre seçilecek kilit ile birlikte manyetik kontak ve kontrol paneli sistemin ana unsurlarıdır. Kapı tipine göre ( ahşap, aliminyum, cam, yangın kapısı, çelik kapı ) kullanılacak kapı kilit tipi doğru seçilmelidir.
Ayrıca yangın algılama sistemi ile entegrasyonu önceden planlanmalı ona göre kablo çekimi hazırlanmalıdır. Bina yangın yönetmeliğine göre sistemin tasarlanması gerekir. Türkiye pazarında başlıca kullandığımız markalar Rosslare, ZKTeco, ZKSoftware olmakla birlikte ihtiyaca göre farklı markalarla özel çözümler geliştiren kartlı geçiş sistemi firmasıyız.
Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Giriş Okuyucuları 

HID iclass R10

HID 6100 IClass Okuyucu

Rosslare AYKR12B

Rosslare AYKR-12C, Prox Okuyucu,

Rosslare AYKR-25B, Mifare Kart Okuyucu

ZkTeco SF100

 ZkSoftware, ZkTeco SF100 Parmakizi Okuyucu

ZK teco K70 parmakizi okuyucu

ZkSoftware K70 parmakizi okuyucu

Kartlı Giriş Panelleri

Rosslare AC-425IP

Rosslare AC-015 Kartlı Geçiş Paneli

Rosslare AC-225IP

Rosslare AC-225 IP Kartlı Geçiş Paneli

Rosslare AC-425IP

Rosslare AC-425 IP Kartlı Geçiş Paneli

Rosslare AC-825IP

Rosslare AC-825 IP Kartlı Geçiş Paneli

  • Kartlı Geçiş Sistemleri, Parmakizi Giriş Sistemleri ürünlerinin detaylı özelliklerini Marka Bazında incelemek için tıklayınız

    Open chat